Currently set to Index
Currently set to Follow

Aplikacje komponowalne czyli jak zrobić, by błędne koło nie było błędne

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Aplikacje komponowalne czyli jak zrobić, by błędne koło nie było błędne

Aplikacje komponowalne to kolejny trend wskazany przez Instytut Gartnera jako jeden z najważniejszych w 2022 roku. W naszych czasach liczy się szybkość i łatwość wdrożenia, dlatego aplikacje oparte na modułowych komponentach są idealnym rozwiązaniem dla firm, które doceniają możliwość dostosowywania platform do konkretnych potrzeb.

Będzie to pierwszy z dwóch naszych webinarów prowadzonych podczas konferencji online Gigacon EOIF Summit 2022. W tym roku Archman jest głównym sponsorem wydarzenia, skupiającego się na tematyce narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. W tegorocznej edycji wydarzenia podobnie jak w ubiegłym roku jesteśmy organizatorem konkursu, w którym do wygrania będzie nowy smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4. 

Webinar przeprowadzony zostanie przez Marcina Kowalskiego, prezesa Archman, który podczas prezentacji na żywo pokaże jak działają aplikacje komponowalne w platformie NAVIGATOR.

 

Wydarzenie odbędzie się 27.07.2022 o godzinie 10:05 i jest całkowicie darmowe, wymaga jednak ono uprzedniej rejestracji. Prowadzone będzie w języku polskim.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 27.07.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też