Archman sponsorem głównym konferencji EOIF Gigacon Summit

Kategoria: Wydarzenia

Po dwóch latach nieobecności, z radością ogłaszamy nasz udział w konferencji Summit EOIF Gigacon 2024! Po zdobyciu nagrody Złoty Bit w 2021 i 2022 za najlepsze rozwiązanie, wracamy z jeszcze większym entuzjazmem. Zależy nam na podziękowaniu za te wyróżnienia, które zostały przyznane dzięki głosom publiczności, co czyni nasz powrót tym bardziej wyjątkowym.

Podczas tegorocznej konferencji, która odbędzie się w formie online, będziemy mieli okazję zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania. Jesteśmy podekscytowani perspektywą podzielenia się naszym doświadczeniem i wiedzą. Dołączcie do nas na Summit EOIF Gigacon 2024, aby odkryć, jakie innowacyjne idee przygotowaliśmy. 

Obserwuj nas na LinkedInie, aby być na bieżąco.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 24-25.07.2024
Miejsce: online
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też