Currently set to Index
Currently set to Follow

Archman sponsorem głównym SUMMIT EOIF GigaCon 2021

Kategoria: Aktualności, Poprzednie wydarzenia
Archman sponsorem głównym SUMMIT EOIF GigaCon 2021 | Aktualności Archman

4 i 5 sierpnia spotkamy się online na największej w Polsce konferencji poświęconej elektronicznemu obiegowi dokumentów i procesom biznesowym.

Jak co roku, uczestnicy Summit EOIF GigaCon zapoznają się z nowościami na rynku rozwiązań i narzędzi usprawniających obieg dokumentów i procesy biznesowe. Marcin Kowalski oraz Mateusz Illg, eksperci Archmana, zaprezentują nasze flagowe rozwiązanie – NAVIGATOR – system klasy ECM/Workflow, wzbogacony o funkcjonalności z obszarów Business Intelligence i Artificial Intelligence.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora. Więcej szczegółów na temat wystąpień podamy wkrótce.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

+ posts

Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie rozwija swoje kompetencje w obszarze inżynierii procesów biznesowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. W firmie pełni rolę Lidera sprzedaży NAVIGATORA w Polsce.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też