Currently set to Index
Currently set to Follow

Szkolenie: Automatyzacja poprzez akcje w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Dołącz do nas na nowym szkoleniu dla deweloperów platformy NAVIGATOR. Tym razem nasz ekspert omówi tworzenie akcji, kluczowego elementu każdego systemu workflow.

Z góry ustalona czynność, która realizuje określone działanie, nazywana jest akcją. Przykładem takiej akcji jest między innymi “Wygeneruj dokument”. Akcje są używane głównie przy formularzach, ale można je również w dowolny sposób łączyć, tworząc całe procesy.

NAVIGATOR daje możliwość tworzenia własnych akcji, a także oferuje pakiet już istniejących. Podczas webinarium omówimy jak korzystać z poszczególnych akcji oraz zademonstrujemy jak skonfigurować własne spersonalizowane akcje dla konkretnej firmy.

Agenda:

  • Przegląd dostępnych akcji
  • Przykłady zastosowań 10 najpopularniejszych akcji
  • Przykłady procesów zautomatyzowanych
  • Konfigurowanie akcji własnych

Webinar prowadzony będzie w języku polskim. Po części szkoleniowej, jak zawsze, odpowiemy na Państwa pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 17.11.2022
Miejsce: online
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też