Currently set to Index
Currently set to Follow

Bierzemy udział w konferencji “Przełom w zarządzaniu dokumentacją”

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Już 18 listopada startuje organizowana przez BPC Group Poland konferencja “Przełom w zarządzaniu dokumentacją”, w której mamy przyjemność uczestniczyć! Temat naszego wykładu to inteligentne zarządzanie dokumentacją i automatyzacja procesów biurowych. Konferencja odbędzie się w trybie online, nasza przedstawicielka wystąpi o 09:15. Zostaną omówione sposoby przechowania i obróbki informacji, gdyż w czasie digitalizacji problemem nie jest brak informacji, a dostęp do nich w odpowiednim czasie. Temat ten będzie szczególnie ciekawy dla zarządu i dyrekcji przedsiębiorstw otwartych na nowe technologie oraz wspierających codzienne procesy biznesowe.

Krystyna Włodarczyk, IT Project Manager, przedstawi nasz produkt NAVIGATOR – system klasy ECM/Workflow, który m.in. pozwala na stworzenie wygodnego cyfrowego archiwum danych wzbogaconego funkcjonalnościami OCR i AI.
Obróbka danych jest również kluczowym elementem NAVIGATORA. Umożliwia on stworzenie rozbudowanych dashboardów i tabel przestawnych na podstawie danych z baz SQL, OLAP, serwerów raportów oraz list. Więcej informacji o raportowaniu w NAVIGATORZE znajdziecie w tym artykule.

Konferencja jest bezpłatna pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i widzimy się za tydzień!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 18.11.21
Miejsce: online
Prowadzący: Krystyna Włodarczyk
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też