Currently set to Index
Currently set to Follow

Błyskawiczna budowa aplikacji w NAVIGATORZE – formularz rekrutacyjny

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

W branży HR czas odgrywa dużą rolę. Warto więc mieć w zanadrzu aplikację, która poprawi efektywność Twojej pracy. Sprawdź, jak łatwo możesz łatwo zarządzać przebiegiem procesów rekrutacyjnych i mieć pewność, że najlepsi kandydaci trafią właśnie do Twojej firmy.

Podczas spotkania pokażemy Ci, jak w NAVIGATORZE zbudować własny formularz rekrutacyjny, który dostosujesz do potrzeb osób ubiegających się o pracę oraz wymogów stanowiska. Dołącz do nas, zwłaszcza jeśli jesteś przedstawicielem działu HR i zależy Ci na profesjonalnej organizacji procesu zatrudnienia.

Przed spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z artykułem : Systemy HR do zarządzania pracownikami i procesami miękkimi.

Prowadząca: Krystyna Szydłowska – IT Project Manager

Z zamiłowania i zawodu księgowa, która korzystając ze swojego zawodowego doświadczenia, spełnia się w roli IT Project Managera w firmie Archman. Na co dzień wspiera klientów we wdrożeniach integracji systemu Business NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Rozpocznie się: 26.11.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Krystyna Szydłowska
Porozmawiajmy