Currently set to Index
Currently set to Follow

Bony na cyfryzację – wsparcie MSP

Kategoria: Aktualności
Bony na cyfryzację - wsparcie MSP | Archman

Transformacja cyfrowa jest ważnym elementem strategii gospodarczej Polski, dlatego dzisiaj pojawia się coraz więcej inicjatyw rządowych, które mają na celu pomoc przedsiębiorstwom w przestawieniu się na elektroniczny format pracy.

Jedną z takich inicjatyw jest Wsparcie MSP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację. Inicjatywa ma na celu ograniczanie ryzyk gospodarczych, łagodzenie skutków COVID-19 i rozwój gospodarki. Dofinansowanie zostanie udzielone firmom zainteresowanym zakupem usług lub produktu programistycznego, mającego na celu cyfryzację procesów biznesowych. 

Jest to dobra wiadomość dla firm, które rozważają zakup rozwiązania NAVIGATOR. Dofinansowanie daje możliwość zaoszczędzenia nawet do 85% ceny produktu.

Start składania wniosków zacznie się już w poniedziałek 20 września. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami dofinansowania na stronie organizatora: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/wsparcie-msp-w-obszarze-cyfryzacji-bony-na-cyfryzacje

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też