Currently set to Index
Currently set to Follow

Budżety i raporty w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z NAVIGATOREM i jego funkcjonalnościami w obszarze BI.

Na naszym webinarze, pokażemy najnowocześniejsze technologie raportowania, dzięki którym obsłużysz każdy proces budżetowania i analizy danych w swojej firmie.

Zależy Ci na atrakcyjnej prezentacji skomplikowanych słupków liczbowych? Wykorzystaj w tym celu raporty (tabele przestawne lub dashboardy).

Do planowania przychodów i kosztów, sięgnij po dynamiczne i exelowe arkusze budżetowe.

Zacznij już teraz automatyzować proces budżetowania w swojej organizacji, wykorzystując możliwości NAVIGATORA.

Na spotkanie zaprasza : KRYSTYNA SZYDŁOWSKA/ IT PROJECT MANAGER

Z zamiłowania i zawodu księgowa, która obecnie korzystając ze swojego doświadczenia, spełnia się w roli IT Project Managera w firmie Archman. Na co dzień wspiera klientów we wdrożeniach integracji systemu Business Navigator w obszarze księgowości.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

+ posts

Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Rozpocznie się: 5.11.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Krystyna Szydłowska
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też