Currently set to Index
Currently set to Follow

Jak proces planowania kosztów oraz przychodów może być prostszy i przyjemny?

Kategoria: Aktualności, Poprzednie wydarzenia

Po krótkiej przerwie wracamy z naszym cyklem webinarów. Tym razem skupimy się na zagadnieniu Business Intelligence, a dokładniej na automatyzacji i uproszczeniu procesu budżetowania w firmie.

W trakcie spotkania pokażemy Wam, jak w systemie NAVIGATOR możemy wykorzystać opis analityczny do tworzenia wielkowymiarowych raportów tabeli przestawnej i dashboardów oraz czym jest dynamiczny, a czym excelowy arkusz budżetowy.

Przekonajmy się, czy – dzięki funkcjom automatyzującym budżetowanie – proces planowania kosztów i przychodów stanie się jeszcze prostszy i przyjemniejszy? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym zagadnieniem, a zwłaszcza pracowników działu controllingu.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Na spotkanie zaprasza : KRYSTYNA SZYDŁOWSKA/ IT PROJECT MANAGER

Z zamiłowania i zawodu księgowa, która obecnie korzystając ze swojego doświadczenia, spełnia się w roli IT Project Managera w firmie Archman. Na co dzień wspiera klientów we wdrożeniach integracji systemu Business Navigator w obszarze księgowości.

+ posts

Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Rozpocznie się: 10.09.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Krystyna Szydłowska
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też