Currently set to Index
Currently set to Follow

Business Navigator w EC Nowa Sp. z o.o.

Kategoria: Aktualności

We wrześniu 2010 roku firma EC Nowa Sp. z o.o. zdecydowała się na zakup i wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie ? Business Navigator.

W wyniku przeprowadzonych rozmów i analizy przedwdrożeniowej uzgodniono, że najbardziej pożądane są następujące moduły”

  • Hurtownia Danych

Narzędzie kontrolne dla menedżera. W niej przechowywane będą informacje pochodzące z różnych systemów informatycznych funkcjonujących w przedsiębiorstwie.

Moduł wspomagał będzie planowanie rzeczowe i finansowe w firmie. Dane z modułu budżetowego automatycznie przenoszone będą do hurtowni danych, gdzie będzie można zestawiać je z danymi faktycznymi pochodzącymi z systemu finansowo-księgowego, płacowego, magazynowego itd.

  • Zarządzanie personelem

Moduł usprawniał będzie realizację procesów personalnych zachodzących w firmie. Pozwoli, między innymi, na określanie celów dla pracowników i przeprowadzanie ocen okresowych. W module dzięki elastycznej budowie możliwa jest dowolna konfiguracja i implementacja założeń strategii personalnej obowiązującej w firmie.

  • Zbilansowana karta wyników

Moduł stanowił będzie rozszerzenie modułu Zarządzanie Personelem. Jego zastosowanie to wspomaganie w trakcie planowania celów i zadań oraz monitorowanie ich realizacji. Cele i zadania mogą mieć różną perspektywę czasową (strategiczne, taktyczne, operacyjne) oraz rzeczową (finansów, pracowników, klientów, rozwoju itd.) W module możliwe będzie zarządzanie w sposób zintegrowany wskaźnikami KPI (Key Performance Indicators = Kluczowe Wskaźniki Efektywności).

  • Wymiana informacji

Rozwiązanie oparte na popularnym w wielu firmach Intranecie. Dzięki temu modułowi pracownicy będą mogli wymieniać miedzy sobą pliki, zamieszczać aktualności, rezerwować wspólne zasoby firmowe (np. sale konferencyjne), umieszczać zdjęcia firmowe itp. Szczególne znaczenie będzie mieć wymiana plików, która pomoże przechowywać w jednym miejscu wszystkie istotne dokumenty (umowy, dokumenty urzędowe itp.)

O firmie
Elektrociepłownia EC Nowa Sp. z o.o. – Dąbrowa Górnicza prowadzi działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania energii elektrycznej, obrotu energią elektryczną,wytwarzaniem ciepła, przesyłaniem i dystrybucją ciepła.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też