Currently set to Index
Currently set to Follow

Business Navigator w modelu SaaS – kolejne wdrożenia

Kategoria: Aktualności

W ostatnim kwartale do grona naszych klientów korzystających z systemu Business Navigator w modelu „Software as a Service” dołączyły kolejne spółki.

Na obecną chwilę współpracują z nami:

  • dotOne Sp. z o.o.
  • ISTV Media Sp. z o.o.
  • Kangur Sp. z o.o.
  • Posterro Sp. z o.o.
  • HG Inelligence S.A.
  • WeGirls S.A.

Firmy korzystają m.in. z następujących modułów: Obieg dokumentów, Hurtownia danych, Strategia oraz Zarządzanie projektami.
Ponadto każdej z tych firm Archman świadczy usługi w zakresie Księgowości oraz Controllingu

Jak to działa?

Dzięki specjalnej konfiguracji systemu Business Navigator kontakt z nami jest w 100% elektroniczny. Klient sam wgrywa dokumenty do systemu, ustala dla nich ścieżkę obiegu (np. pomiędzy różnymi pracownikami swojej firmy), opisuje je zarządczo. Na koniec obiegu dokumenty są zaczytywane do naszego programu finansowo-księgowego, gdzie podlegają weryfikacji. Zaraz po zakończeniu obiegu dokumenty trafiają do specjalnej bazy zwanej „hurtownią danych”, gdzie w szybki i łatwy sposób można samodzielnie robić z nich dowolne raporty (koszty w podziale na projekty, bieżące płatności, wyniki handlowców i działów etc.

Dlaczego warto?

Dzięki modelowi SaaS przenieśliśmy profesjonalne i drogie rozwiązania dostępne wyłącznie dla dużych firm do Internetu. Teraz są one dostępne w rozsądnej cenie dla menadżerów mniejszych spółek, którym zależy na najwyższej jakości zarządzania.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też