Currently set to Index
Currently set to Follow

Business Navigator wesprze controlling w Tauron Ciepło S.A.

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu 2012 rozpoczęliśmy wdrożenie platformy controllingowej Business Navigator w Tauron Ciepło S.A. (Grupa Tauron)

Od kilku miesięcy firma realizuje szeroko zakrojony projekt konsolidacji spółek ciepłowniczych. Ponieważ podmioty te w większości posiadają niezależne systemy informatyczne w zakresie księgowości i kadr istotnym wyzwaniem stało się zebranie tych danych, pełna konsolidacja zarządcza, inteligentna analiza oraz planowanie. Z pomocą w tego typu sytuacjach zawsze przychodzą systemy nowoczesnego controllingu (Business Intelligence), które zdecydowanie szybciej adaptują się do zmian niż rozwiązania zintegrowane ERP.

Cieszymy się, że firma Tauron Ciepło S.A. kolejny raz postawiła na profesjonalizm w dziedzinie controllingu i zdecydowała się na wdrożenie systemu Business Navigator. Pragniemy zaznaczyć, że to już drugi projekt realizowany w Grupie Tauron. Pierwszy prowadzony był w Elektrociepłowni EC Nowa i zakończył się pełnym sukcesem.

Do końca roku 2012 planowane jest wdrożenie następujących modułów:

O firmie
Tauron Ciepło S.A. powstała w wyniku połącznia spółek PEC Katowice oraz PEC w Dąbrowie Górniczej. W maju 2012 do spółki dołączyły Elektrociepłownia Tychy, Elektrociepłowni EC Nowa w Dąbrowie Górniczej oraz Energetyka Cieplna w Kamiennej Górze. Tauron Ciepło S.A. jest drugim pod względem wielkości przedsiębiorstwem ciepłowniczym w Polsce.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też