Charakterystyka platformy

/Charakterystyka platformy
Charakterystyka platformy 2018-07-08T13:12:22+00:00

O platformie Business Navigator

Business Navigator jest platformą informatyczną, która rozszerza możliwości klasycznego systemu księgowego, czy ERP. Dzięki najnowocześniejszym technologiom Microsoft oraz dedykowanym dla branż rozwiązaniom w zakresie budżetowania i analizy danych, handlu, logistyki, obiegu dokumentów czy zarządzania personelem, jesteśmy w stanie na bazie każdego programu księgowego zbudować profesjonalny system do zarządzania na najwyższym poziomie światowym. Nasze rozwiązania, ze względu na swoją skuteczność, są często wdrażane jako bardzo istotne uzupełnienia do najdroższych systemów zintegrowanych, jak SAP czy IFS.

Moduły platformy

Budżetowanie i analiza danych (BUSINESS INTELLIGENCE)

Stwórz arkusze i procedury budżetowe, zdefiniuj wymiary analityczne i wskaźniki, określ rodzaje raportów i listy dystrybucyjne. Podłącz system BI do aplikacji, z których chcesz raportować.

Szczegóły

Obieg pracy i dokumentów (WORKFLOW)

Zaprojektuj własne typy dokumentów i zadań, formularze, listy wyszukiwania, ścieżki obiegu. Ustaw powiadomienia i alerty. Podepnij system Workflow do innych aplikacji, aby wpierał ich działanie.

Szczegóły

Zarządzanie Personelem (HUMAN RESOURCES)

Zdefiniuj system oceny pracowników, formularze rekrutacji, wyszukiwarki szkoleń, ścieżki akceptacji urlopów. Połącz system HR z systemem kadrowo-płacowym, aby ze sobą współpracowały.

Szczegóły

Business Navigator jest aplikacją przeglądarkową opartą na technologii ASP.NET. Nie wymaga instalacji na komputerach użytkowników końcowych, a jedynie na serwerze. Takie rozwiązanie  daje szereg korzyści zarówno po stronie Klienta, jak i po stronie opiekuna serwisowego. Są to przede wszystkim:

  • Znacznie szybszy czas wdrożenia i aktualizacji wersji w porównaniu do aplikacji okienkowych,
  • W większości modułów możliwość korzystania z różnych przeglądarek,
  • W większości modułów możliwość korzystania z różnych komputerów znajdujących się w sieci lokalnej lub w sieci Internet
    (w zależności od polityki bezpieczeństwa firmy).

Danymi aplikacji zarządza SQL Server 2008 (2012). W przypadku korzystania z hurtowni danych rekomendowana jest wersja „standard” i wyższe. W innych przypadkach nie ma wymagań co do wersji.

Certyfikaty