Currently set to Index
Currently set to Follow

ECM / Workflow

NAVIGATOR wspiera proces przechwytywania danych (OCR), zarządzania ich przepływem (Workflow/BPM), pracą grupową (kontrola wersji, komunikacja), magazynowania (rozproszone repozytoria) oraz dystrybucji informacji (intranet, ekstranet, e-mail, API).
Business Navigator - podgląd
Tworzenie aplikacji dzięki Business Navigator

Platforma do błyskawicznej budowy aplikacji (RAD)

NAVIGATOR umożliwia łatwą i szybką budowę własnych aplikacji biznesowych bez umiejętności kodowania. Natomiast dla programistów oferuje nieograniczone możliwości integracji z innymi systemami i tworzenia własnych dodatków dzięki udostępnianiu zaawansowanego API.

Business Intelligence & Machine Learning

NAVIGATOR wspiera obsługę procesów budżetowania i analizy danych (tabele przestawne, dashboardy). Posiada wbudowaną hurtownię danych z dedykowanymi dla różnych obszarów kostkami OLAP oraz mechanizmami uczenia maszynowego
Działanie software Business Navigator

Czym się wyróżnia NAVIGATOR?

100% w przeglądarce

Wszystkie funkcjonalności platformy odkryjesz w środowisku dowolnej przeglądarki, nie musisz instalować żadnych dodatkowych komponentów.

OCR

System posiada dwa wbudowane silniki OCR: Google oraz ABBYY Flexi Capture, które automatyzują wprowadzanie informacji z dokumentów.

Dynamiczne uprawnienia

System poza przydzielaniem uprawnień statycznych do wybranego obiektu (kategorii, dokumentu, zadania, itd.) nadaje je także dynamicznie w trakcie trwania obiegu.

Wyszukiwanie kontekstowe

Najważniejsze komponenty systemu są zbudowane na frameworku .NET Core, co pozwala na hosting platformy na serwerze innym niż Windows i korzystanie z bazy danych w optymalnej cenie.

Nowoczesny interfejs

Po zalogowaniu przywita Cię interfejs utrzymany w estetyce prostoty aplikacji przeglądarkowej. Jest nowocześnie oraz ergonomicznie.

Business Intelligence (OLAP)

NAVIGATOR wyróżnia się najnowocześniejszymi technologiami raportowania dzięki dostosowanej hurtowni danych oraz technologii On-Line Analytical Processing.

Wieloplatformowość

Najważniejsze komponenty systemu są zbudowane na frameworku .NET Core, co pozwala na hosting platformy na serwerze innym niż Windows i korzystanie z bazy danych w optymalnej cenie.

WebDAV

System pozwala na edycję plików przy wykorzystaniu WebDAV. Repozytoria plików możesz przeglądać i przeszukiwać za pomocą Eksploratora Windows jako dysk sieciowy.

Responsywność i mobilność

System z łatwością dostosowuje się do wielkości Twojego ekranu. Korzystaj ze wszystkich funkcjonalności platformy na ulubionym urządzeniu.

Machine Learning

System rozpoznaje oraz klasyfikuje dokumenty, podpowiada Ci właściwe działanie, a także wykrywa niebezpieczeństwa i chroni przed wykradnięciem danych.

Wielojęzyczność

Interfejs systemu oraz aplikacje, które stworzysz sam, możemy przetłumaczyć na wybrany język obcy.

Repozytorium SQL i NTFS

Pliki możesz magazynować w bazie danych lub na dowolnych serwerach NTFS. Jest także opcja wdrożenia wielu magazynów w celu dywersyfikacji oraz optymalizacji kosztów.

Integracja z Office365

Można zintegrować z Office365 użytkowników, grupy, kontakty, aplikacje. Pliki mogą być edytowane on-line w aplikacjach Word, Excel.

No-code, low-code

Zgodnie z naszą ideą, która brzmi WE CODE SO YOU DON’T HAVE TO, dajemy Ci opcję rozbudowy systemu o własne i w pełni wartościowe moduły bez konieczności programowania.

Wielofirmowość

NAVIGATOR sprawdza się zarówno w małej firmie, jak i korporacji zatrudniającej tysiące pracowników. Jego użytkownicy mogą należeć do różnych podmiotów prawnych.

Integracja ze znanymi narzędziami

Zintegruj swoje dane lub aplikacje z systemem NAVIGATOR przez API. Korzystaj z wygody połączenia wielu narzędzi w jednym miejscu.