Currently set to Index
Currently set to Follow

Comp S.A. wdraża obieg dokumentów w Business Navigator

Kategoria: Aktualności

W kwietniu 2015 rozpoczęliśmy wdrożenie w Comp S.A.. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług.

Ponadto jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych. Business Navigator w pierwszym etapie będzie wykorzystany do ewidencji i obiegu dokumentów kosztowych. Wdrożenie  zakłada dwustronną integrację z systemem SAP w obszarze dokumentów kosztowych. W ramach wdrożenia przewidziano szereg usprawnień (m.in automatyczną dekretację na bazie dokumentów magazynowych, wykorzystanie „pieczątki dekretacyjnej”) mających na celu skrócenie czasów obiegu i podniesienie jakości informacji zarządczej płynącej z dokumentów.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też