Controlling totalny 1/2014

//Controlling totalny 1/2014

Controlling totalny 1/2014

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem magazynu “Controlling totalny”.

Aktualny numer naszego magazynu ma na celu przybliżyć Państwu tematykę Business Intelligence, zapoznać Państwa z aktualnymi trendami w tym obszarze i, być może, pomóc podjąć decyzję dotyczącą tego, czy wdrażać takie narzędzia w Państwa firmach.

W tym numerze polecamy zapoznanie się z wywiadem z Panem Tomaszem Ściechowskim – właśnie na temat tego, w jaki sposób Business Intelligence może wspomóc zarządzanie firmą. W materiale szczególnie ciekawa jest dyskusja na temat tego, jakie dane zbierać i jak je później analizować.

W kolejnym wywiadzie Pan Łukasz Gębala dzieli się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi możliwości, jakie dają systemy BI korzystającym z nich menedżerom. Wywiad da Państwu również możliwość zapoznania się z architekturą i zasadami funkcjonowania systemu BI w Kopalni Soli Wieliczka – obsługującej kilka różnych działalności.

Na koniec, Marek Kowalski i Aleksander Krawczyk przedstawią przekrojowo wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z Business Intelligence, rozpoczynając od tego skąd się wzięła nazwa, a kończąc na ocenie czy warto inwestować w narzędzia BI?

Jeśli mają Państwo uwagi lub sugestie tematów, którymi powinniśmy się zająć w kolejnych numerach proszę o ich przesłanie na adres redakcja@archman.pl.

Pobierz magazyn: Controlling totalny 1/2014.pdf

2018-02-16T18:45:51+00:00 13 05 2015|Magazyn Controlling Totalny|