Currently set to Index
Currently set to Follow

Druga edycja szkoleń dla Citizen Developerów

Kategoria: Aktualności

Ponieważ poprzednie webinary dla deweloperów cieszyły się popularnością, w ramach naszego nowego newslettera dla klientów, postanowiliśmy zrobić drugą edycję cyklu webinarów dla citizen developerów systemu NAVIGATOR.

Citizen Developer to osoba, która tworzy rozwiązania informatyczne bez kodowania. Powstanie tego stanowiska jest wynikiem tzw. “demokratyzacji IT” – postępu technologicznego w zakresie automatyzacji i tworzenia platform low-code. Jest to związane z niedoborem programistów i ciągłym wzrostem kosztów ich pracy.

W każdej firmie znajdują się Citizen Developerzy. Takie stanowisko może zajmować księgowy, który dzięki Excelowi zautomatyzował pewne procesy, lub informatyk, który pracuje na platformie biznesowej typu low-code.

Nasz cykl webinariów skierowany jest do osób odpowiedzialnych za tworzenie nowych aplikacji i schematów obiegu dokumentów z wykorzystaniem programu NAVIGATOR. Z naszego doświadczenia wynika, że tego typu wiedza przydaje się firmom, które już korzystają z NAVIGATORA i chcą zbudować dodatkowe moduły dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Nasi eksperci, którzy na co dzień pracują z systemem, przeprowadzą Państwa przez pisanie dodatków, raportowanie i inne procesy, co pozwoli na rozbudowę systemu.

Harmonogram webinarów przedstawia się następująco:

03.11 – Pisanie rozszerzeń 

17.11 – Automatyzacja poprzez akcje 

24.11 – Projektowanie raportów 

Webinary prowadzone będą w języku polskim. Zapraszamy!

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy