Currently set to Index
Currently set to Follow

Ekskluzywny newsletter dla klientów i partnerów

Kategoria: Aktualności

Mamy świetną wiadomość dla naszych klientów i partnerów, a także wszystkich tych, którzy chcieliby dogłębnie poznać platformę NAVIGATOR. Od 30 września rozpoczynamy nasz zupełnie nowy kwartalny newsletter, w którym będziemy dzielić się:

  • informacjami i poradami od naszych ekspertów,
  • aktualizacjami na platformie i tym, jak można je wykorzystać,
  • nową serią webinarów szkoleniowych opartą na Waszych zgłoszeniach. Te webinaria będą okazją do przeszkolenia Waszego personelu w celu ulepszenia i rozszerzenia Waszego NAVIGATORA. Do tej pory przeprowadzaliśmy tylko szkolenia indywidualne, więc nie przegapcie okazji do przeszkolenia swoich pracowników i siebie za darmo,
  • ciekawostkami ze świata cyfrowej transformacji,
  • oraz wywiadami z naszymi obecnymi klientami, którzy udzielą Ci swoich profesjonalnych porad na temat biznesu, transformacji cyfrowej i automatyzacji.

Zapisz się do naszego newslettera. Nie martw się o spam, maile będą wysyłane tylko raz na kwartał.

 

 

Masz jakiś pomysł, który chcesz, abyśmy zrealizowali w najbliższym newsletterze? Daj nam znać na biuro@archman.pl albo przez formularz.

Do zobaczenia 30 września – oficjalna data wydania naszego pierwszego maila.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też