Currently set to Index
Currently set to Follow

Elektroniczny obieg faktur – korzyści od A do Z

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Elektroniczny obieg faktur – korzyści od A do Z NAVIGATOR

Już 28-ego września miejsce będzie miał kolejny webinar poświęcony właśnie tematyce obiegu faktury w przedsiębiorstwie. Naszym celem jest przedstawienie tego procesu od najbardziej podstawowych zagadnień, do znacznie bardziej zaawansowanych. Opowiemy między innymi o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w procesowaniu faktur, czy wyszukiwaniu kontekstowym.

Webinar poprowadzony zostanie przez Prezesa Zarządu Archman Marcina Kowalskiego, który obraca się w zagadnieniach związanych z digitalizacją oraz obiegiem dokumentów od wielu lat. Wydarzenie to jest skierowane do menedżerów średniego szczebla oraz osób odpowiedzialnych za decyzje w dziale IT. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a po zakończeniu głównej części spotkania odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Agenda:

 • Automatyzacja przy ewidencji faktur: E-mail, Skaner, KSEF 
 • OCR + AI 
 • Dekretacja i opis analityczny faktur 
 • Prezentacja obiegu od początku do końca z podziałem na role 
 • Wyszukiwanie faktur – tradycyjne vs kontekstowe 
 • Analiza faktur w raportach 
 • Integracja z systemem ERP 

Wydarzenie jest bezpłatne wymaga jednak rejestracji poprzez link

Następne webinary z naszej serii poświęcone zostanę specyfice i funkcjonalnościom systemów workflow. 12-ego października nasz specjalista od wdrożeń Marcin Szlachcic przedstawi jak wygląda projektowaniu obiegu elektronicznego w praktyce. Natomiast 26-ego października przeprowadzimy was przez proces projektowania aplikacji “pod klucz”.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 28.09.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski
Porozmawiajmy

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też
  Menu