Currently set to Index
Currently set to Follow

Elektroniczny obieg faktur – korzyści od A do Z

Kategoria: Wydarzenia
Elektroniczny obieg faktur – korzyści od A do Z NAVIGATOR

Już 28-ego września miejsce będzie miał kolejny webinar poświęcony właśnie tematyce obiegu faktury w przedsiębiorstwie. Naszym celem jest przedstawienie tego procesu od najbardziej podstawowych zagadnień, do znacznie bardziej zaawansowanych. Opowiemy między innymi o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w procesowaniu faktur, czy wyszukiwaniu kontekstowym.

Webinar poprowadzony zostanie przez Prezesa Zarządu Archman Marcina Kowalskiego, który obraca się w zagadnieniach związanych z digitalizacją oraz obiegiem dokumentów od wielu lat. Wydarzenie to jest skierowane do menedżerów średniego szczebla oraz osób odpowiedzialnych za decyzje w dziale IT. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a po zakończeniu głównej części spotkania odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Agenda:

 • Automatyzacja przy ewidencji faktur: E-mail, Skaner, KSEF 
 • OCR + AI 
 • Dekretacja i opis analityczny faktur 
 • Prezentacja obiegu od początku do końca z podziałem na role 
 • Wyszukiwanie faktur – tradycyjne vs kontekstowe 
 • Analiza faktur w raportach 
 • Integracja z systemem ERP 

Wydarzenie jest bezpłatne wymaga jednak rejestracji poprzez link

Następne webinary z naszej serii poświęcone zostanę specyfice i funkcjonalnościom systemów workflow. 12-ego października nasz specjalista od wdrożeń Marcin Szlachcic przedstawi jak wygląda projektowaniu obiegu elektronicznego w praktyce. Natomiast 26-ego października przeprowadzimy was przez proces projektowania aplikacji “pod klucz”.

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 28.09.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski
Porozmawiajmy  Może Cię również zainteresować

  Brak wyników.

  Sprawdź też
  Menu