Elektroniczny obieg faktur – Skończ z papierkową robotą!

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Elektroniczny obieg faktur – Skończ z papierkową robotą!

Chciałbym mieć więcej dokumentów w mojej firmie – nie powiedział nikt nigdy. Nowością nie jest fakt, iż ilość papierologii w przedsiębiorstwach nieustannie rośnie wraz z zacieśniającymi się przepisami prawnymi. W dzisiejszych czasach elektroniczny obieg dokumentów stał się nie tylko możliwością, lecz wręcz koniecznością dla efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Praca zdalna, dostęp do dokumentów z każdego miejsca i o każdej porze, obsługa systemu KSeF – to tylko kilka z niekończących się funkcji systemu do obiegu pism firmowych.

Do udziału w Webinarium zapraszamy przedstawicieli zarządu przedsiębiorstw oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych.

Agenda:

 • Zagadnienia poruszane na spotkaniu:
 • Automatyzacja przy ewidencji faktur: E-mail, Skaner, KSeF;
 • OCR + AI;
 • Dekretacja i opis analityczny faktur;
 • Prezentacja obiegu od początku do końca z podziałem na role;
 • Kontekstowe wyszukiwanie faktur;
 • Integracja i wymiana danych z systemem ERP.

Wydarzenie jest bezpłatne, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji

Spotkanie przeprowadzone zostanie w języku polskim 18 kwietnia o godzinie 9:00 online przez naszego specjalistę Mateusza Illg.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 18.04.2023
Miejsce: online
Prowadzący: Mateusz Illg
Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też