Currently set to Index
Currently set to Follow

Ergis S.A. wdraża NAVIGATOR

Kategoria: Aktualności

Ergis S.A. to polskie przedsiębiorstwo prężnie rozwijające się od 1998 roku. Ergis jest środkowoeuropejskim liderem w produkcji opakowań przemysłowych oraz folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC. Za podstawę kultury organizacyjnej stawiają ekspansję, zrównoważony rozwój oraz innowacyjność. 

Grupa kapitałowa ERGIS S.A.  pod sobą skupia również spółki zajmujące się produkcją giętkich drukowanych  laminatów do żywności, recyklingiem tworzyw sztucznych, obsługą księgową kadrową i płatniczą oraz usługami transportowymi.

W ramach wdrożenia przygotowaliśmy dla firmy zaawansowane raportowanie korporacyjne, opracowaliśmy obieg zapotrzebowań, zamówień i faktur, wsparliśmy proces realizacji płatności i obsługi poczty. Procesy zostały przygotowane dla więcej, niż 300 użytkowników. 

Cieszymy się, że możemy być częścią tak owocnej współpracy!

Więcej o elektronicznym obiegu dokumentów w NAVIGATORZE znajdziesz na naszym kanale YouTube.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu NAVIGATOR w swojej firmie? Zapraszamy na nadchodzące webinaria z naszymi ekspertami, którzy pokażą system w akcji.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też