Currently set to Index
Currently set to Follow

GigaCon 2020 Summit EOIF. Dwa intensywne dni spotkań i wymiany myśli

Kategoria: Aktualności
Podsumowanie GigaCon 2020 | Aktualności Archman

W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w największej konferencji w Polsce poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji – GigaCon Summit EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Spotkaliśmy się w warunkach specjalnych, tylko online, ale w tym środowisku czujemy się także zdecydowanie dobrze.

Konferencja obejmowała 2 intensywne dni (26 i 27. sierpnia), podczas których przygotowaliśmy dla uczestników inspirujące sesje z zakresu inteligentnego zarządzania procesami i dokumentami z wykorzystaniem platformy Business NAVIGATOR.

Pokazaliśmy, jak budować własne rozwiązania bez użycia kodu oraz jak zyskać większą kontrolę nad procesami biznesowymi, wykorzystując nowe technologie, uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję.

Obie prezentacje poprowadził Marcin Kowalski. Tytuł pierwszej brzmiał: Inteligentne zarządzanie procesami w Business NAVIGATOR – błyskawiczna budowa aplikacji , drugiej: Inteligentne zarządzanie dokumentami w Business NAVIGATOR – automatyzacja obiegu dokumentów.

Naszą obecność możemy zamknąć w imponujących liczbach:

  • 60 minut merytorycznej prezentacji
  • 2 godziny praktycznych warsztatów
  • 541 uczestników podczas prezentacji
  • 52 uczestników warsztatów
  • 2. miejsce w konkursie o nagrodę Złotego Bita (dla najlepszego rozwiązania zaprezentowanego podczas konferencji

Podczas drugiego dnia zorganizowaliśmy także konkurs – wśród osób, które poprawnie odpowiedziały na pytania zadane w quizie rozlosowaliśmy nagrodę: hulajnogę Xiaomi.

Serdecznie dziękujemy za liczną i aktywną obecność wszystkim uczestnikom. Cieszymy się, że mogliśmy nie tylko zaprezentować nasze rozwiązania, ale także znaleźć się w znakomitym gronie sponsorów wydarzenia.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy