Currently set to Index
Currently set to Follow

Hilton Foods wdraża NAVIGATOR

Kategoria: Aktualności
Hilton Foods wdraża NAVIGATOR

Hilton Foods to znana marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w konfekcjonowaniu, porcjowaniu i pakowaniu żywności. Swoją działalnością obejmuje tuzin krajów europejskich oraz Australię. Główne wartości marki, którymi Hilton Foods się kieruje są: innowacja, odpowiedzialność, ambicja, współpraca, zręczność oraz zrównoważony rozwój.

Marka działa na rynku od 1994 roku, zatrudniając ponad 6000 pracowników w 24 nowoczesnych fabrykach. Jej obrót handlowy w 2021 osiągnął poziom ponad 3 mld. funtów.

Narzędzia wdrożone dla Hilton Foods to przede wszystkim repozytorium umów i pełnomocnictw oraz obsługa kancelarii, czyli wszystkich pism przychodzących i wychodzących firmy wraz z przygotowaniem wydruku systemowego dla pisma wychodzącego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasz produkt sprawdza się w kolejnych branżach. Mimo dopiero rozpoczęcia wdrożenia, nie możemy doczekać się dalszej współpracy z marką Hilton Foods.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też