Currently set to Index
Currently set to Follow

Hilton Foods wdraża NAVIGATOR

Kategoria: Aktualności
Hilton Foods wdraża NAVIGATOR

Hilton Foods to znana marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w konfekcjonowaniu, porcjowaniu i pakowaniu żywności. Swoją działalnością obejmuje tuzin krajów europejskich oraz Australię. Główne wartości marki, którymi Hilton Foods się kieruje są: innowacja, odpowiedzialność, ambicja, współpraca, zręczność oraz zrównoważony rozwój.

Marka działa na rynku od 1994 roku, zatrudniając ponad 6000 pracowników w 24 nowoczesnych fabrykach. Jej obrót handlowy w 2021 osiągnął poziom ponad 3 mld. funtów.

Narzędzia wdrożone dla Hilton Foods to przede wszystkim repozytorium umów i pełnomocnictw oraz obsługa kancelarii, czyli wszystkich pism przychodzących i wychodzących firmy wraz z przygotowaniem wydruku systemowego dla pisma wychodzącego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasz produkt sprawdza się w kolejnych branżach. Mimo dopiero rozpoczęcia wdrożenia, nie możemy doczekać się dalszej współpracy z marką Hilton Foods.

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy