Currently set to Index
Currently set to Follow

Hurtownia danych dedykowana pod CDN Optima

Kategoria: Aktualności

Firma Archman Sp. z o.o. zdecydowała się wyjść naprzeciw potrzebom małym i średnim przedsiębiorstwom tworząc dedykowaną hurtownię danych pod system CDN OPTIMA.

Hurtownia Danych Business Navigator pozwala wyeksportować dane z systemu i obrobić niemal w dowolny sposób pozyskując w ten sposób pożądaną informację. Zalety Hurtowni Danych już od długiego czasu wykorzystują duże przedsiębiorstwa. Firma Archman Sp. z. o.o wykorzystuje zaawansowaną technologię w służbie średnich i małych firm, które posiadają system OPTIMA oraz jednocześnie odczuwają potrzebę pozyskiwania bardziej szczegółowych danych w sposób maksymalnie elastyczny i łatwy.

ZALETY WYKORZYSTANIA DEDYKOWANEJ HURTOWNI DANYCH:

  • Sprawdzony produkt: Moduł hurtowni można przed zakupem przetestować, sprawdzić jego faktyczne możliwości i być pewnym, że takie same efekty uzyskane zostaną po wdrożeniu,
  • Łatwość wdrożenia: W przeciwieństwie do standardowego wdrożenia hurtowni danych rozwiązanie dedykowane pozwala skrócić czas wdrożenia i wyeliminować większość problemów,
  • Niższe koszty: Mniejsze nakłady pracy i krótszy okres wdrożenia gwarantują niższe wydatki,
  • Kompletne rozwiązanie: Uniwersalność hurtowni danych zapewnia kompletną realizację zapotrzebowania na informacje w firmie. Umożliwia tworzenia różnorodnych raportów pod względem treści oraz formy prezentacji, a także zapewnia zdalny dostęp do nich wskazanym osobom.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy