Currently set to Index
Currently set to Follow

Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE | Wydarzenia Archman

Zapraszamy na kolejne wydarzenie poświęcone tematyce transformacji cyfrowej w biznesie, organizowane przez naszego partnera – BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Porozmawiamy o tym, jakie wyzwania stoją przed dostawcami systemów informatycznych w obliczu dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz w jaki sposób na nie odpowiadamy, rozwijając NAVIGATORA.

Spotkanie będzie szczególnie przydatne dla zarządów i kadry menadżerskiej, a także dla osób odpowiedzialnych za wybór i wdrożenie rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie.

Im więcej naszej aktywności przenosimy do przestrzeni wirtualnej, tym więcej danych gromadzimy. Pandemia tylko przyśpieszyła te procesy. Biznes obecnie musi stawiać czoła wyzwaniu efektywnego procesowania danych pochodzących z wielu źródeł. Rozwiązaniem tego problemu i swoistym łącznikiem są systemy klasy ECW/Workflow, pozwalające na sprawne zarządzanie procesami w firmie z poziomu jednego interfejsu.

Podczas najbliższego webinaru zademonstrujemy, jak działa tego typu rozwiązanie – system NAVIGATOR – w praktyce.

Oprócz klasycznych funkcjonalności systemu zarządzania dokumentacją, NAVIGATOR posiada również funkcje z obszarów Business Intelligence i Artificial Intelligence, które umożliwiają automatyzację procesów budżetowania i raportowania oraz powierzenie sztucznej inteligencji wykonania powtarzających się czynności niewymagających zaangażowania pracy człowieka.

Agenda spotkania:

  • Elektroniczny rejestr i obieg dokumentów (faktury, zamówienia, umowy, pisma, etc.).
  • Narzędzia do automatyzacji pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: OCR, przepisywanie danych do formularza, klasyfikacja dokumentów.
  • Elektroniczne archiwum i integracja z systemami zewnętrznymi.
  • Kompleksowy zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence.
  • Optymalizacja procesu budżetowania za pomocą dynamicznych arkuszy budżetowych, procedur obiegu oraz scenariuszy.
  • Konsolidacja budżetów w hurtowni danych oraz raportowanie.

Po części prezentacyjnej, zapraszamy do dyskusji, w trakcie której nasi eksperci: Krystyna Szydłowska i Mateusz Illg odpowiedzą na Wasze pytania.

Wydarzenie jest bezpłatne, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

 

+ posts

Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.

+ posts

Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie rozwija swoje kompetencje w obszarze inżynierii procesów biznesowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. W firmie pełni rolę Lidera sprzedaży NAVIGATORA w Polsce.

Rozpocznie się: 11.03.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Krystyna Szydłowska, Mateusz Illg
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też