Currently set to Index
Currently set to Follow

Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE | Archman Wydarzenia

Wspólnie z naszym partnerem BPC GROUP POLAND, ekspertem w informatyzacji przedsiębiorstw, organizujemy kolejny webinar dotyczący wdrożenia narzędzi wspierających transformację cyfrową w biznesie. Podczas spotkania zaprezentujemy system NAVIGATOR służący do inteligentnego zarządzania dokumentacją wzbogacony o funkcjonalności z obszaru Business Intelligence i Artificial Intelligence.

Dla kogo przede wszystkim jest ten webinar? Tematyka będzie szczególnie interesująca dla kadry menadżerskiej różnego szczebla, zarządów oraz osób odpowiedzialnych za wybór i wdrożenie rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach o średniej i dużej wielkości.

Obecnie szczególnego znaczenie nabiera cyfrowa transformacja w modelu „digital first, remote first”. Dla efektywnej pracy, w tym w modelu zdalnym, konieczne jest zapewnienie pracownikom narzędzi, umożliwiających szybki i wygodny dostęp do danych z dowolnego miejsca. Do nich zaliczamy m.in. systemy klasy Enterprise Content Management umożliwiające wydajne łączenie wielu źródeł informacji w obrębie jednej platformy, bezpieczne ich przechowywanie oraz błyskawiczne procesowanie. Podczas webinaru pokażemy podstawową funkcjonalność takiego narzędzia.

W systemie NAVIGATOR do wszystkich danych potrzebnych do podjęcia kluczowych decyzji biznesowych, możemy dotrzeć w dosłownie kilka kliknięć, w tym z poziomu smartfona, gdyż system jest w 100% przeglądarkowy i dopasowany do urządzeń mobilnych.

Agenda spotkania:

  • Elektroniczny rejestr i obieg dokumentów (faktury, zamówienia, umowy, pisma, etc.).
  • Narzędzia do automatyzacji pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: OCR, przepisywanie danych do formularza, klasyfikacja dokumentów.
  • Elektroniczne archiwum i integracja z systemami zewnętrznymi.
  • Kompleksowy zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence.
  • Optymalizacja procesu budżetowania za pomocą dynamicznych arkuszy budżetowych, procedur obiegu oraz scenariuszy.
  • Konsolidacja budżetów w hurtowni danych oraz raportowanie.

Po części prezentacyjnej, zapraszamy wszystkich uczestników do dyskusji, w trakcie której nasi eksperci: Marcin Kowalski i Mateusz Illg odpowiedzą na Wasze pytania.

Wydarzenie jest bezpłatne, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

+ posts

Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie rozwija swoje kompetencje w obszarze inżynierii procesów biznesowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. W firmie pełni rolę Lidera sprzedaży NAVIGATORA w Polsce.

Rozpocznie się: 18.05.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski, Mateusz Illg
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też