Currently set to Index
Currently set to Follow

Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE | Archman Wydarzenia

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany we współpracy z naszym partnerem BPC GROUP POLAND. Podczas spotkania zaprezentujemy możliwości systemu NAVIGATOR w zakresie digitalizacji i zarządzania dokumentacją oraz automatyzacji procesów budżetowania i raportowania.

Tematyka webinaru będzie szczególnie interesująca dla kadry zarządczej różnego szczebla, zarządów średnich i dużych przedsiębiorstw oraz osób odpowiedzialnych za wybór i wdrożenie rozwiązań informatycznych w organizacji.

Obecnie w przedsiębiorstwach mamy do czynienia z stale rosnącą ilością danych. Szybki dostęp do nich jest niezbędny podczas podejmowania decyzji w stale zmieniających się realiach biznesu.

Podczas webinaru pokażemy Państwu, jak za pomocą platformy NAVIGATOR można zbudować elektroniczne archiwum dokumentów. Skupimy się również na zagadnieniach związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, która pozwala na szybsze wprowadzanie danych do systemu, a także zmniejszenia liczby błędów oraz ilości pracy obejmującej mechaniczne powtarzalne czynności.

Dodatkowo zaprezentujemy moduły budżetowania i raportowania, które są szczególne przydatne podczas tworzenia planów finansowych dla wielu jednostek organizacyjnych w kilku scenariuszach oraz analizy aktualizowanych na żywo danych.

Agenda spotkania:

  • Elektroniczny rejestr i obieg dokumentów (faktury, zamówienia, umowy, pisma, etc.).
  • Narzędzia do automatyzacji pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: OCR, przepisywanie danych do formularza, klasyfikacja dokumentów.
  • Elektroniczne archiwum i integracja z systemami zewnętrznymi.
  • Kompleksowy zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence.
  • Optymalizacja procesu budżetowania za pomocą dynamicznych arkuszy budżetowych, procedur obiegu oraz scenariuszy.
  • Konsolidacja budżetów w hurtowni danych oraz raportowanie.

Po części prezentacyjnej, zapraszamy wszystkich uczestników do dyskusji, w trakcie której nasi eksperci: Marcin Kowalski i Mateusz Illg odpowiedzą na Państwa pytania.

Wydarzenie jest bezpłatne, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

 

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

+ posts

Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie rozwija swoje kompetencje w obszarze inżynierii procesów biznesowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. W firmie pełni rolę Lidera sprzedaży NAVIGATORA w Polsce.

Rozpocznie się: 14.07.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski, Mateusz Illg
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też