Currently set to Index
Currently set to Follow

Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE | Wydarzenia Archman

Podczas grudniowego webinaru, organizowanego przez naszego partnera BPC GROUP POLAND Sp. z o.o., zaprezentujemy funkcjonalność NAVIGATORA w zakresie zarządzania dokumentacją, usprawnienia procesów budżetowania oraz analityki.

Spotkanie będzie szczególnie przydatne dla zarządów i kadry menadżerskiej, a także dla osób odpowiedzialnych za wybór i wdrożenie rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie.

Dla rozwoju firmy kluczowe są trafne decyzje biznesowe, podjęte w odpowiednim czasie na podstawie rzetelnie przeanalizowanych danych. Ilość źródeł informacji często jednak zakłóca dostęp do istotnych w danym momencie danych. Te znajdują się nie tylko w systemach klasy ERP, ale także w szeregu rozwiązań aplikacji uzupełniających zintegrowanych lub nie z systemem nadrzędnym jakim jest ERP.

NAVIGATOR to oprogramowanie klasy ECM, które umożliwia połączenie wielu różnych źródeł danych w jednym systemie. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki.

W trakcie spotkania zaprezentujemy m.in.:

  • Elektroniczny rejestr i obieg dokumentów (faktury, zamówienia, umowy, pisma, etc.).
  • Narzędzia do automatyzacji pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: OCR, przepisywanie danych do formularza, klasyfikacja dokumentów.
  • Elektroniczne archiwum i integrację z systemami zewnętrznymi.
  • Kompleksowy zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence.
  • Optymalizację procesu budżetowania za pomocą dynamicznych arkuszy budżetowych, procedur obiegu oraz scenariuszy.
  • Konsolidację budżetów w hurtowni danych oraz raportowanie.

Po części prezentacyjnej, zapraszamy wszystkich uczestników do dyskusji, w trakcie której nasi eksperci: Marcin Kowalski i Mateusz Illg odpowiedzą na Wasze pytania.

Wydarzenie jest bezpłatne, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

+ posts

Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie rozwija swoje kompetencje w obszarze inżynierii procesów biznesowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. W firmie pełni rolę Lidera sprzedaży NAVIGATORA w Polsce.

Rozpocznie się: 16.12.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski, Mateusz Illg
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też