Currently set to Index
Currently set to Follow

Inteligentny asystent – jak działa AI w Navigatorze?

Kategoria: Wydarzenia
Inteligentny asystent – jak działa AI w Navigatorze?

AI to nie tylko wymysł dla korporacji pokroju Facebooka czy Google. Sztuczna Inteligencja wykorzystywana może być w każdym przedsiębiorstwie, nawet na drobną skalę zwiększając efektywność codziennej pracy. Rozwiązania takie jak OCR czy Data Capture stosują nowoczesne algorytmy samodzielnego uczenia się, będąc jednocześnie przystępne cenowo.

Więcej na temat Artificial Intelligence w biznesie dowiesz się z naszego bezpłatnego webinaru. Wydarzenie poprowadzone zostanie przez prezesa zarządu Archman, Marcina Kowalskiego. Marcin przeprowadzi was przez najpopularniejsze narzędzia AI wykorzystywane w dzisiejszych firmach. Pod koniec spotkania będzie również możliwość zadawania pytań.

Agenda:

  • OCR – Optical Character Recognition  
  • Data capture – przechwytywanie danych załącznika do formularza 
  • Rekomendowanie wyboru pól na podstawie analizy tekstu załącznika 
  • File splitter – inteligentne rozdzielanie faktur i dokumentów 
  • AI hot folder – automatyzacja masowego przetwarzania dokumentów 
  • AI e-mail skaner – przetwarzanie dokumentów wpływających na skrzynkę e-mail 
  • Wyszukiwanie kontekstowe 

Wydarzenie jest bezpłatne, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji

Tym webinarem kończymy miesiąc dedykowany narzędziom Business Intelligence oraz Artificial Intelligence. Już za dwa tygodnie czeka nas wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu danych w systemie workflow. Natomiast za dwa tygodnie przybliżymy wam czym są platformy no-code oraz dlaczego citizen deweloperzy są przyszłością biznesu. Zapraszamy!

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 23.11.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski
Porozmawiajmy    Menu