Investa wdraża NAVIGATORA

Kategoria: Aktualności

Mamy przyjemność ogłosić nasze partnerstwo z firmą Investa, wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, w tym cięciu laserem i strumieniem wody, cięciu laserowemu rur i profili oraz gięciu, Investa zapewnia kompleksowe rozwiązania w branży metalowej.

Działalność Investa w Polsce obejmuje siedzibę główną w Pruszczu Gdańskim, Magazyn Centralny w Strykowie oraz sześć oddziałów na terenie całego kraju.

W ramach naszej współpracy planujemy wdrożyć kluczowe moduły dostosowane do potrzeb Investy, w tym Obieg faktur kosztowych, Obieg umów handlowych,
Obieg faktur sprzedażowych i Integracja z ERP. Oparte na warsztatach podejście do wdrażania pozwala nam zapewnić praktyczne szkolenia pracownikom Investa, umożliwiając im rozwój i rozbudowę systemu w przyszłości.

Cieszymy się, że możemy wspierać Investa w optymalizacji procesów biznesowych i mamy nadzieję na owocną współpracę.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też