Currently set to Index
Currently set to Follow

Jak wykorzystać narzędzia AI i BI w NAVIGATORZE do obsługi procesów biznesowych?

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Już 21 października, zapraszamy na kolejny webinar, organizowany przez naszego partnera: BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Spotkanie poświecimy zagadnieniom inteligentnego zarządzania dokumentacją oraz obsługi procesów budżetowania i analizy danych z wykorzystaniem naszej inteligentnej platformy NAVIGATOR.

Jeżeli jesteś przedstawicielem zarządu, managementu przedsiębiorstwa lub osobą współuczestniczącą w procesie wyboru rozwiązania informatycznego – to dobra okazja, aby wziąć udział w naszym spotkaniu i poznać funkcjonalności tego rozwiązania.

W trakcie 2-godzinnej prezentacji pokażemy m.in.: czym jest elektroniczny rejestr i obieg dokumentów; jak działa OCR (więcej o jednym z narzędzi do automatyzacji pracy, możecie przeczytać w naszym artykule), a także, czym jest elektroniczne archiwum i jak integruje się z systemami zewnętrznymi .

Część spotkania będzie poświęcona modułom Business Intelligence w NAVIGATORZE.

Zaprezentujemy rozwiązania, które pozwalają na optymalizację procesu budżetowania, budowę dedykowanej hurtowni danych, raportowanie czy obsługę skomplikowanych mechanizmów rozliczania koszów i przychodów.

Po części prezentacyjnej, wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do dyskusji, w trakcie której nasi eksperci: Marcin Kowalski i Mateusz Illg, odpowiedzą na Wasze pytania.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale prosimy o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

+ posts

Doświadczony handlowiec, zafascynowany transformacją cyfrową i nowymi trendami technologicznymi. Na co dzień zgłębia tajniki digitalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji przepływu pracy oraz rozwija sieć sprzedaży systemu NAVIGATOR. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie rozwija swoje kompetencje w obszarze inżynierii procesów biznesowych w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. W firmie pełni rolę Lidera sprzedaży NAVIGATORA w Polsce.

Rozpocznie się: 21.10.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Mateusz Illg, Marcin Kowalski
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też