Currently set to Index
Currently set to Follow

Jak zaplanować nowy rok budżetowy w NAVIGATORZE?

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok budżetowy w naszych firmach. Warto już teraz zapoznać się z narzędziem, które ułatwi Ci precyzyjne zaplanowanie wydatków.

Podczas tego spotkania z NAVIGATOREM pokażemy, jak uprościć proces planowania kosztów i przychodów, korzystając z takich rozwiązań, jak:

  • Dynamiczne i excelowe arkusze budżetowe
  • Automatyczna konsolidacja w hurtowni danych
  • Tabele przestawne i dashboardy

Zaprezentujemy, jak odbywa się raportowanie wykonania budżetu na przykładzie zestawienia planów z realizacją według różnych wymiarów. Więcej o raportach możecie przeczytać w naszej bazie wiedzy.

Prowadząca: Krystyna Szydłowska – IT Project Manager

Z zamiłowania i zawodu księgowa, która korzystając ze swojego zawodowego doświadczenia, spełnia się w roli IT Project Managera w firmie Archman. Na co dzień wspiera klientów we wdrożeniach integracji systemu Business NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

+ posts

Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.

Rozpocznie się: 15.10.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Krystyna Szydłowska
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też