Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok budżetowy w naszych firmach. Warto już teraz zapoznać się z narzędziem, które ułatwi Ci precyzyjne zaplanowanie wydatków.
Podczas tego spotkania z NAVIGATOREM pokażemy, jak uprościć proces planowania kosztów i przychodów, korzystając z takich rozwiązań, jak:
- Dynamiczne i excelowe arkusze budżetowe
- Automatyczna konsolidacja w hurtowni danych
- Tabele przestawne i dashboardy
Zaprezentujemy, jak odbywa się raportowanie wykonania budżetu na przykładzie zestawienia planów z realizacją według różnych wymiarów. Więcej o raportach możecie przeczytać w naszej bazie wiedzy.
Prowadząca: Krystyna Szydłowska – IT Project Manager
Z zamiłowania i zawodu księgowa, która korzystając ze swojego zawodowego doświadczenia, spełnia się w roli IT Project Managera w firmie Archman. Na co dzień wspiera klientów we wdrożeniach integracji systemu Business NAVIGATOR w obszarze księgowości.
Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.
Absolwentka Zarządzania ze specjalnością Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania i zawodu księgowa (Archman), pełni również funkcję kwestora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc z sukcesem zajęcia na studiach podyplomowych WSEI .Jest również trenerem z zakresu: obliczania narzutów i wynagrodzeń oraz komputerowych systemów finansowo-księgowych. Obecnie, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, realizuje się jako IT Project Manager w spółce Archman, wspierając klientów we wdrożeniach integracji systemu NAVIGATOR w obszarze księgowości.