Currently set to Index
Currently set to Follow

Jak zbudować aplikację bez pomocy programisty w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Jak zbudować aplikację bez pomocy programisty w NAVIGATORZE | Archman Wydarzenia

Opracowanie autorskiej aplikacji do obsługi procesów biznesowych kojarzy się przede wszystkim z wysokimi kosztami, trudnościami w pozyskaniu zespołu programistów, długotrwałym procesem oraz nakładami na późniejsze utrzymanie stworzonego rozwiązania. Niemniej jednak, jest szybszy i tańszy sposób stworzenia dedykowanego oprogramowania. Podczas najbliższego webinaru zaprezentujemy kreator RAD w NAVIGATORZE, który pozwala na budowę aplikacji bez pomocy programisty w edytorze wizualnym.

Dzięki platformom typu no-code, budowę prostej aplikacji biznesowej możemy powierzyć pracownikom nieposiadającym umiejętności kodowania, np. osobie, która jest właścicielem danego procesu i zna go od podszewki. W niecałą godzinę pokażemy, jak zaprojektować rozwiązanie dla obsługi reklamacji w NAVIGATORZE.

Cały proces budowy aplikacji przebiega z wykorzystaniem edytorów wizualnych. To intuicyjne narzędzie sprawia, że budowa rozwiązania przypomina układanie klocków Lego. Poszczególne elementy aplikacji dodajemy metodą „przeciągnij i upuść”, która jest podstawą wizualnych języków programowania.

Podczas webinaru wcielimy się w rolę osoby nie posiadającej umiejętności programowania i przejdziemy przez cały proces tworzenia aplikacji od podstaw do w pełni działającej aplikacji do obsługi reklamacji.

Agenda:

  1. Prezentacja modułu sklepu.
  2. Rozpoczęcie tworzenia aplikacji.
  3. Przygotowanie formularza reklamacji.
  4. Tworzenie prostej procedury akceptacji i procesowania.
  5. Tworzenie listy dla modułu reklamacji.

Webinar prowadzony będzie w języku polskim. Po części prezentacyjnej, jak zawsze, odpowiemy na Państwa pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Prowadząca: YARYNA ONISHECHKO.

 

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Rozpocznie się: 10.06.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Yaryna Onishechko
Porozmawiajmy





    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też