Currently set to Index
Currently set to Follow

Jak zbudować formularz rekrutacyjny i udostępnić go na własnej stronie www?

Kategoria: Wydarzenia

W branży HR czas odgrywa dużą rolę. Warto więc mieć w zanadrzu aplikację, która poprawi efektywność Twojej pracy. Sprawdź, jak łatwo możesz łatwo zarządzać przebiegiem procesów rekrutacyjnych i mieć pewność, że najlepsi kandydaci trafią właśnie do Twojej firmy.

Podczas spotkania pokażemy Ci, jak w NAVIGATORZE zbudować własny formularz rekrutacyjny, który dostosujesz do potrzeb osób ubiegających się o pracę oraz wymogów stanowiska. Dołącz do nas, zwłaszcza jeśli jesteś przedstawicielem działu HR i zależy Ci na profesjonalnej organizacji procesu zatrudnienia.

Przed spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z artykułem : Systemy HR do zarządzania pracownikami i procesami miękkimi.

Webinar po raz pierwszy poprowadzi: Izabela Kurzeja-Jach, która odpowiada za skuteczność rekrutacji w firmie Archman oraz w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie i Szkole Programowania WSEI. Jak mówi Iza: nie ma dwóch podobnych nocy i nie ma też takich rekrutacji. Każde stanowisko ma swoją specyfikę, a tę najlepiej oddać przez zindywidualizowany formularz.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

+ wpisy

EB & Marketing manager w Archman. Odpowiada za skuteczność rekrutacji w firmie oraz w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Szkole Programowania WSEI. Doradza i pomaga tym, którzy chcą się przekwalifikować i znaleźć dla siebie przestrzeń w IT. Koordynuje projekt współpracy z biznesem - The SPACE WSEI; zwolenniczka networkingu biznesowego.

Rozpocznie się: 5.11.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Izabela Kurzeja-Jach
Menu