Currently set to Index
Currently set to Follow

Jeden system, wiele źródeł dokumentów – kompletne rozwiązanie elektronicznego obiegu faktur – Roadshow online

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Jeden system, wiele źródeł dokumentów - kompletne rozwiązanie elektronicznego obiegu faktur. Roadshow Online

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane digitalizacją dokumentów i zarządzaniem przepływem informacji na konferencję Roadshow Online, organizowaną przez naszego partnera BPC Group, gdzie zaprezentujemy na żywo proces obiegu faktur w systemie NAVIGATOR.

Prezentację poprowadzi Mateusz Illg, lider sprzedaży w PL, który dokładnie pokaże ścieżkę obiegu faktury oraz omówi integrację z państwowym systemem faktur KSeF.

Czy system faktur ustrukturyzowanych jest zagrożeniem dla firm posiadających systemy obiegu dokumentów, czy dodatkowym narzędziem ułatwiającym pracę? Odpowiedź na to pytanie zostanie udzielona podczas prezentacji.

Konferencja zostanie przeprowadzone w języku polskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 28.06.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Mateusz Illg
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też