Currently set to Index
Currently set to Follow

Jedziemy na konferencję Web Summit 2022 w Lizbonie

Kategoria: Aktualności

Koniec roku zapowiada się dla nas niezwykle intensywnie, gdyż wybieramy się na dwie międzynarodowe konferencje, w tym na Web Summit 2022 odbywający się w Lizbonie. Jest to jedno z największych wydarzeń na świecie poświęcone nowym technologiom. Web Summit to okazja do prezentowania swoich rozwiązań technologicznych, nawiązywania relacji biznesowych oraz uczestnictwa w światowej klasy panelach.

W tym roku przewiduje się udział ponad 70 tysięcy uczestników z przeszło 160 krajów, w tym 2000 startupów oraz tysiąc inwestorów. Mamy wielką przyjemność zaprezentować się obok marek takich jak Microsoft, Google, Mercedes-Benz, Huawei czy KPMG.

Wydarzenie to odbędzie się od 1 do 4 listopada 2022 roku. Bądźcie na bieżąco z naszymi social mediami, gdzie zobaczycie jak wygląda konferencja od środka. Dowiecie się również, czym jest wielka niespodzianka, którą planujemy ogłosić na Web Summit 2022.

LinkedIn
Facebook
YouTube

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy