Currently set to Index
Currently set to Follow

Jedziemy na konferencję Web Summit 2022 w Lizbonie

Kategoria: Aktualności

Koniec roku zapowiada się dla nas niezwykle intensywnie, gdyż wybieramy się na dwie międzynarodowe konferencje, w tym na Web Summit 2022 odbywający się w Lizbonie. Jest to jedno z największych wydarzeń na świecie poświęcone nowym technologiom. Web Summit to okazja do prezentowania swoich rozwiązań technologicznych, nawiązywania relacji biznesowych oraz uczestnictwa w światowej klasy panelach.

W tym roku przewiduje się udział ponad 70 tysięcy uczestników z przeszło 160 krajów, w tym 2000 startupów oraz tysiąc inwestorów. Mamy wielką przyjemność zaprezentować się obok marek takich jak Microsoft, Google, Mercedes-Benz, Huawei czy KPMG.

Wydarzenie to odbędzie się od 1 do 4 listopada 2022 roku. Bądźcie na bieżąco z naszymi social mediami, gdzie zobaczycie jak wygląda konferencja od środka. Dowiecie się również, czym jest wielka niespodzianka, którą planujemy ogłosić na Web Summit 2022.

LinkedIn
Facebook
YouTube

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też