Currently set to Index
Currently set to Follow

Jesteśmy głównym sponsorem EOIF GigaCon Summit 2022

Kategoria: Aktualności
Jesteśmy głównym sponsorem EOIF GigaCon Summit 2022

Po raz kolejny możemy poinformować Was, iż Archman jest głównym sponsorem podczas największej polskiej konferencji IT EOIF GigaCon Summit 2022 skierowanej do przedsiębiorców oraz szefów działu IT. Wydarzenie poświęcone jest narzędziom do automatyzacji oraz usprawniania działań zarządzających. W zeszłym roku publiczność przyznała systemowi NAVIGATOR nagrodę Złoty Bit 2021 za najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas wydarzenia.

W tegorocznej edycji wydarzenia podobnie jak w ubiegłym roku jesteśmy organizatorem konkursu, w którym do wygrania będzie cenna nagroda rzeczowa. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu LinkedIn, gdzie pojawią się dalsze informacje na temat konkursu. 

Podczas konferencji przeprowadzone zostaną dwa webinary:

Aplikacje komponowalne czyli jak zrobić, by błędne koło nie było błędne

Aplikacje komponowalne to kolejny trend wskazany przez Instytut Gartnera jako jeden z najważniejszych w 2022 roku. W naszych czasach liczy się szybkość i łatwość wdrożenia, dlatego aplikacje oparte na modułowych komponentach są idealnym rozwiązaniem dla firm, które doceniają możliwość dostosowywania platform do konkretnych potrzeb. Opowie o tym Marcin Kowalski, prezes Archman, który podczas prezentacji na żywo pokaże jak działa ten system w platformie NAVIGATOR.

E-Faktury w NAVIGATORZE. KSeF mnie to obchodzi!

Obsługa dokumentów potrafi być nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy mamy do czynienia z dużą ilością dokumentów, pochodzącą z więcej niż jednego źródła. System NAVIGATOR stworzony został, by uprościć procesy, które wiążą się z fakturami, umowami, czy ofertami. Podczas konferencji, nasz ekspert Mateusz Illg, przedstawi Państwu, jak efektywna może być integracja systemu ECM z KSeF’em oraz jak zautomatyzować pracę na dokumentach, nie tylko dla działu księgowego.

 

Konferencja odbędzie się online 27-28 lipca 2022 roku. Co więcej, udział w niej jest całkowicie bezpłatny. Wydarzenie prowadzone będzie w języku polskim. Rejestracja odbywa się poprzez link.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też