Currently set to Index
Currently set to Follow

Jesteśmy partnerem Hackatonu Sheep Your Hack na Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Kategoria: Aktualności
Jesteśmy partnerem Hackatonu Sheep Your Hack na Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie NAVIGATOR

W ubiegły weekend 16-17 grudnia 2022 pomogliśmy przy organizacji wydarzenia Hackaton Sheep Your Hack skierowanego do studentów programowania Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Krakowie. 

Przez 24 godziny intensywnego myślenia i programowania, uczestnicy za zadanie mieli stworzenie MVP aplikacji biznesowej, która na koniec przedstawiona zostanie dla jury. W międzyczasie studenci mieli do pomocy licznych mentorów, którzy wiele razy stykali się z podobnymi problemami.

Dla najlepszych zespołów przewidziana została zarówno nagroda pieniężna jak i rzeczowa, a także możliwość dalszej kontynuacji rozpoczętego projektu. Była to już czwarta edycja wydarzenia organizowanego przez WSEI, która za każdym razem gromadzi setki uczestników otwierając przed nimi ścieżki profesjonalnej kariery.

Gratulujemy serdecznie wszystkim zespołom oraz dziękujemy organizatorom wydarzenia za możliwość wsparcia tego projektu.

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy