Currently set to Index
Currently set to Follow

Kolejne wdrożenie Business Navigator

Kategoria: Aktualności

W listopadzie 2010 roku Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych “WSCHÓD” Spółka z o.o. zdecydowało się na zakup i wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie? Business Navigator.

W wyniku przeprowadzonych rozmów uzgodniono, że najbardziej pożądane są następujące moduły:

  • Hurtownia Danych

Narzędzie kontrolne dla menedżera. W niej przechowywane będą informacje pochodzące z różnych systemów informatycznych funkcjonujących w przedsiębiorstwie.

Moduł wspomagał będzie planowanie rzeczowe i finansowe w firmie. Dane z modułu budżetowego automatycznie przenoszone będą do hurtowni danych, gdzie będzie można zestawiać je z danymi faktycznymi pochodzącymi z systemu finansowo-księgowego, płacowego, magazynowego itd.

  • Zbilansowana karta wyników

Jego zastosowanie to wspomaganie w trakcie planowania celów i zadań oraz monitorowanie ich realizacji. Cele i zadania mogą mieć różną perspektywę czasową (strategiczne, taktyczne, operacyjne) oraz rzeczową (finansów, pracowników, klientów, rozwoju itd.) W module możliwe będzie zarządzanie w sposób zintegrowany wskaźnikami KPI (Key Performance Indicators = Kluczowe Wskaźniki Efektywności).

O firmie
Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych “WSCHÓD” Spółka z o.o. w Lubilinie prowadzi działalność gospodarczą w zakresie m.in.: kolpeksowych robó budowlano-montażowych,specjalistycznych prac górnicznych.
Firma działa na rynku od czerwca 1998 r.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też