Currently set to Index
Currently set to Follow

Konferencja BPC Roadshow

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Współczesne przedsiębiorstwa stoją przed trudnym zadaniem funkcjonowania w natłoku dokumentów, informacji i danych. Zalew informacji sprawia, że coraz trudniej pozyskiwać te wartościowe, co znacznie utrudnia korzystanie z informacji i dokumentów w efektywny sposób. Jako partner technologiczny tegorocznej edycji BPC Roadshow, zapraszamy do udziału w konferencji online, która odbędzie się 17 marca 2022 r., o 8:30.

Tegorocznym tematem spotkania jest: “Zarządzanie dokumentacją XXI wieku.”, w czasie, którego Mateusz Illg – lider sprzedaży Archman, opowie o inteligentnym zarządzaniu dokumentacją i automatyzacji procesów biurowych. Podczas konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z elektronicznym obiegiem dokumentów i automatyzacją w zakresie zarządzania dokumentami. Konferencja skierowana jest w głównym stopniu do kadry menedżerskiej, jak również osób stojących przed wyborem odpowiedniego systemu do automatyzacji procesów i elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie konferencji.

+ posts

Specjalista ds. marketingu oraz student Zarządzania i Nowych Technologii.
Zainteresowany wdrażaniem rozwiązań technologicznych w przedsiębiorstwach i zarządzaniu. Pasjonat kubańskich cygar, dobrej muzyki i gry na gitarze.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też