Currently set to Index
Currently set to Follow

Konferencja HiperAutomatyzacja 5

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Bierzemy udział w konferencji HiperAutomatyzacja 5 Archman

Jak już wspominaliśmy, nasza firma znalazła się na mapie dostawców HiperAutomatyzacji 2022, stworzonej przez serwis Robonomika.pl. Nie jest więc to przypadek, że będziemy mieć przyjemność wziąć udział w wirtualnej konferencji HiperAutomatyzacja 5, organizowanej przez redaktora naczelnego tego serwisu prof. SGH, dr hab. Andrzeja Sobczaka, która odbędzie się w dniach 23-24 marca 2022 roku. Jest to największe wydarzenie w Polsce m.in. o RPA, OCR oraz Low-code i No-code, a myślą przewodnią tegorocznej edycji jest “Jak łączyć metody i narzędzia automatyzacji biznesu”.

Będzie się ona składać z trzech strumieni tematycznych: najciekawsze wdrożenia z rynku, warsztaty narzędziowe oraz case study użytkowników końcowych, więc każdy, kto pracuje w tej branży, bądź jest zainteresowany tą tematyką, będzie zadowolony. Udział w niej jest kompletnie darmowy, a po zakończeniu zarejestrowani uczestnicy będą mieli dostęp do nagrań oraz materiałów udostępnionych przez prelegentów.

Serdecznie zapraszamy na segment, który będzie prowadzony przez Marcina Kowalskiego, prezesa zarządu Archman, oraz Piotra Spalińskiego, głównego inżyniera departamentu badań i innowacji KGHM, którzy będą opowiadać na temat automatyzacji przetwarzania dokumentów w systemie NAVIGATOR w KGHM Polska Miedź.

+ posts

Specjalista ds. marketingu, codziennie rozwijająca swoją wiedzę z zakresu marketingu oraz nowych technologii. Absolwentka kierunku Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Uniwersytecie w Bradford. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy, robić zdjęcia oraz uczyć się grać na pianinie.

Rozpocznie się: 23.03.2022
Miejsce: online
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też