Konferencja Małopolski Festiwal Programowania

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Nasz ekspert, Marcin Szlachcic, wystąpi jako prelegent podczas nadchodzącej konferencji “Małopolski Festiwal Programowania“. Oto najważniejsze informacje na temat jego wystąpienia:

  • Kiedy? 20 listopada, o 9:00.
  • Gdzie? Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki, Sala Toronto, Kraków, ul. Św. Filipa 17.
  • Tematyka wykładu: Marcin opowie o no-code, czyli tworzeniu aplikacji i rozwiązań informatycznych bez konieczności programowania: “Czy można w kilka tygodni zostać programistą i zacząć tworzyć fajne aplikacje? Oczywiście!” 

Małopolski Festiwal Programowania to wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom, programowaniu i innowacjom w branży IT. W ramach tegorocznego festiwalu odbędzie się konferencja naukowa pt. “W świecie kodów – co przynosi era postcyfrowa”. To doskonała okazja do refleksji nad wpływem technologii na nasze życie, relacje społeczne, kulturę, naukę i przyszłość.

Dla kogo jest konferencja? Dla naukowców, studentów, nauczycieli, pracowników naukowych, przedstawicieli świata biznesu oraz wszystkich, którzy interesują się tematyką technologii, programowania i przemian społecznych wynikających z rozwoju technologii.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 20.11.2023
Miejsce: Kraków
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też