Currently set to Index
Currently set to Follow

Narzędzia Business Intelligence – sprawdź zanim kupisz

Kategoria: Aktualności

Nie wiesz jakie są korzyści z użytkowania narzędzia klasy Business Intelligence? Masz wątpliwości co do wdrożenia takiego narzędzia w firmie? Archman Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw wszelkim Twoim wątpliwościom oferując 3 miesięczny okres próbny platformy Business Navigator wraz ze wsparciem merytorycznym za darmo!

Oferowane rozwiązanie pozwoli rozwiać wszelkie problemy w zakresie:

 • Planowania finansów,
 • Analizy i raportowania wyników przedsiębiorstwa,
 • Wyznaczania celów i monitorowania stanu ich realizacji,
 • Oceny okresowej pracowników oraz przeprowadzania rozmowy rozwojowej,
 • Komunikacji wewnątrz firmy.

Oferta ta jest skierowana dla firm, które nie są do końca przekonane co do korzyści z wdrożenia systemu do budżetowania i raportowania klasy Business Intelligence.

Oferta składa się z:

 • Warsztatów (2 dni), na których zostaną pokazane funkcjonalności poszczególnych modułów wraz z pilotażowym wdrożeniem,
 • Licencji na 3 miesięczny okres testowy wybranych modułów platformy Business Intelligence (bez ograniczeń stanowiskowych),
 • Instalacji oprogramowania na serwerze klienta lub firmy Archman.

Warunkiem skorzystania z powyżej oferty jest przygotowanie przez klienta odpowiednich danych do migracji. W przypadku decyzji o zakupie narzędzia, firmy które skorzystały z promocji „Narzędzie Business Intelligence – sprawdź zanim kupisz” otrzymają specjalne upusty cenowe oraz wypracowane w trakcie okresu testowego dane firmowe. W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat możliwości skorzystania z oferty prosimy o kontakt z Działem Handlowym: 12 357 21 33 w.2 lub mailem: biuro@archman.pl

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też