Currently set to Index
Currently set to Follow

NAVIGATOR365

Kategoria: Aktualności
NAVIGATOR365

Powitajcie nasz nowy produkt.

NAVIGATOR365 jest no-code’ową wersją NAVIGATORA. W niej skupiliśmy się na najważniejszych funkcjonalnościach, a interfejs przebudowaliśmy by odpowiadał najnowszym standardom rynkowym. Jest to zupełnie nowe narzędzie, skierowane głównie do mniejszych firm, jednak system został zaprojektowany tak, by każdy kto miał do czynienia z NAVIGATOREM mógł od razu przesiąść się na NAVIGATOR365 bez czytania dokumentacji i godzin nauki. System wzbogacony jest również o system modelowania procesów BPMN.

Co najważniejsze, NAVIGATOR wciąż jest naszym głównym narzędziem i będzie nieustannie wspierany oraz udoskonalany. NAVIGATOR365 skierowany został do innej grupy odbiorców, wychodząc na potrzeby nowego rynku.

Każdy zainteresowany może już dziś pobrać darmową wersję demo nowego systemu, by zobaczyć na własne oczy, jak działa ta platforma!

Zachęcamy wszystkich do zaobserwowania naszego LinkedIn, na którym pojawiać się będą aktualności na temat NAVIGATORA365.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też
    Menu