Currently set to Index
Currently set to Follow

NAVIGATOR DevOps – warsztaty dla developerów

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
NAVIGATOR DevOPs - warsztaty dla deweloperów | Archman

Miło nam poinformować, że ten rok zaczynamy nowym cyklem webinarów, który skierowany jest do developerów i wdrożeniowców systemu NAVIGATOR, a także tych, którzy są zainteresowani systemem.

Ostatnie lata pokazały, że programowanie stało się istotną częścią współczesnego życia, która z biegiem czasu ewoluowała w nową gałąź – Citizen Development.

Citizen Developer to osoba, która tworzy rozwiązania informatyczne bez konieczności kodowania. Pojawienie się tego stanowiska jest wynikiem tak zwanej “demokratyzacji IT” – postępu technologicznego w zakresie automatyzacji i tworzenia platform low-code. Związane jest to z niedoborem programistów i ciągłym podwyższaniem kosztów ich pracy.

Nasz cykl webinarów skierowany jest do osób odpowiedzialnych za tworzenie nowych aplikacji i schematów workflow z wykorzystaniem systemu NAVIGATOR. Z naszego doświadczenia wynika, że tego typu wiedza jest przydatna dla firm, które już korzystają z systemu NAVIGATOR i chcą budować dodatkowe moduły dostosowane do ich konkretnych potrzeb. Nasi eksperci, którzy na co dzień pracują z systemem, przeprowadzą Państwo przez wdrożenie budżetowania, pisanie dodatków i inne procesy, pozwalające na rozbudowę systemu. 

Harmonogram webinarów przedstawia się następująco:

24.02 – Wdrażanie systemu budżetowania  – rejestracja

03.03 – Automatyzacja poprzez akcjerejestracja

07.04 – Raportowanie w NAVIGATORZE rejestracja

21.04 Pisanie dodatkówrejestracja 

Udział w webinarach jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji. 

Do zobaczenia wkrótce!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też