Currently set to Index
Currently set to Follow

NAVIGATOR otrzymuje nagrodę Złoty Bit 2022

Kategoria: Aktualności
NAVIGATOR otrzymuje nagrodę Złoty Bit 2022

Jesteśmy już po konferencji Gigacon EOIF Summit 2022. Jest to największa coroczna konferencja poświęcona narzędziom oraz rozwiązaniom do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Podczas niej mieliśmy okazję zaprezentować praktyczne zastosowanie systemu NAVIGATOR w trakcie dwóch webinarów prowadzonych przez naszych specjalistów.

Pierwszego dnia miejsce miał panel przeprowadzony przez prezesa zarządu Archman Marcina Kowalskiego poświęcony aplikacjom kompowalnym. Natomiast na drugi dzień nasz lider sprzedaży Mateusz Illg opowiedział o Krajowym Systemie e-Faktur oraz obsłudze faktur ustrukturyzowanych w systemie NAVIGATOR.

Z dumą możemy ogłosić, iż publiczność przyznała naszej platformie nagrodę za najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas konferencji. Jest to czym bardziej zaszczytna wiadomość, biorąc pod uwagę, że udało nam się obronić tytuł sprzed roku. Cieszymy się, iż nasze narzędzie dalej jest aktualne i wybierane przez innych.

Chcielibyśmy z miejsca podziękować wszystkim, którzy oddali na nas głosy oraz organizatorom wydarzenia Gigacon. Bez waszej pomocy nic z tego, nie miałoby miejsca.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też