Nawigowanie obiegiem umów w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Z przyjemnością informujemy o nadchodzącym webinarium “Nawigowanie obiegiem umów w NAVIGATORZE“, które ma na celu pomóc firmom w usprawnieniu procesów zarządzania kontraktami. Webinarium odbędzie się 12 maja o 14:00, a uczestnicy dowiedzą się jak rozwiązanie NAVIGATOR może pomóc w poprawie efektywności i dokładności zarządzania umowami. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Podczas webinarium nasi eksperci przedstawią wgląd w wyzwania, przed którymi stają firmy podczas zarządzania umowami, w tym ręczne wprowadzanie danych, kontrolowanie różnych wersji i kwestie zgodności. Uczestnicy odkryją jak rozwiązanie NAVIGATOR może zautomatyzować wiele z tych zadań, pozwalając firmom zaoszczędzić czas i zmniejszyć ryzyko błędów.

Agenda:

  • Wstęp
  • Powszechne wyzwania w zarządzaniu umowami
  • Demonstracja rozwiązania do zarządzania umowami 
  • Sesja Q&A

Zapraszamy!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 12.05.2023
Miejsce: online
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też