Currently set to Index
Currently set to Follow

Nowości w NAVIGATORZE | wersja 6.2

Kategoria: Aktualności
NAVIGATOR Aktualizacja systemu 6.2.

Najnowsza wersja systemu NAVIGATOR 6.2 przynosi wiele zmian, związanych nie tylko z usprawnieniem technicznym i stabilnością platformy, ale również z dodaniem funkcjonalności dla użytkowników.

Wśród najważniejszych zmian można znaleźć integrację systemu NAVIGATOR z Krajowym Systemem e-Faktur, za pomocą akcji takich jak wysyłanie czy pobieranie faktur. Kolejną nowością w wersji 6.2 jest dodanie akcji “Poczekaj” za pomocą, której można zatrzymać realizację procesu do określonej w konfiguracji daty. Na liście nowości nie zabrakło również usprawnień związanych z procesami. Od teraz istnieje możliwość uruchamiania procesów zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, a także rozpoczynania procesu od automatycznej akcji. W najnowszej wersji dokonano również zmian związanych z atrybutami formularza, aktualizacją bibliotek, rozbudowy akcji czy obsługi komentarzy.

Dokładamy wszelkich starań, aby system NAVIGATOR był dopasowany do potrzeb użytkowników i oferował wszystkie niezbędne funkcjonalności tak, aby usprawniać i ułatwiać pracę we współczesnych przedsiębiorstwach. Kolejne nowości i usprawnienia już wkrótce!

Więcej o nowościach i zmianach w NAVIGATORZE 6.2 można przeczytać w naszej dokumentacji technicznej: https://archman.pl/dokumentacja/

+ posts

Specjalista ds. marketingu oraz student Zarządzania i Nowych Technologii.
Zainteresowany wdrażaniem rozwiązań technologicznych w przedsiębiorstwach i zarządzaniu. Pasjonat kubańskich cygar, dobrej muzyki i gry na gitarze.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też