Currently set to Index
Currently set to Follow

Nowości w NAVIGATORZE | wersja 6.3

Kategoria: Aktualności
Aktualizacja systemu Wersja 6.3 NAVIGATOR

Najważniejszą zmianą wprowadzoną do NAVIGATORA w wersji 6.3 jest pełna integracja z Office365. Od teraz pliki Word oraz Excel można edytować bezpośrednio w webowej wersji aplikacji. Jednak nowością, która może najbardziej zainteresować przedsiębiorców jest możliwość wyświetlania faktur pobranych z KSeF oraz UPO w systemie, na tej samej zasadzie co pliki pdf czy word.

Od teraz możliwe jest również zamazywanie treści na załącznikach typu pdf czy plikach graficznych. Dodaliśmy także funkcję usuwania modułu w ramach aplikacji oraz możliwość konfiguracji dla listy opartej na asortymencie w module.

Mniej znaczącą nowością jest dodanie możliwości podglądu hasła w odpowiednim polu.

Wprowadzonych zostało też wiele drobnych optymalizacji, takich jak
  • Usprawnienie edycji procedury
  • Poprawienie obsługi kont bankowych kontrahentów
  • Możliwość ustawienia ilości znaków w opisie dekretacji
  • Uaktualnienie listy krajów w kontrolce NIP
  • Możliwość przejścia do dokumentu z listy płatności
  • Możliwość ustawienia koloru dla pola nie edycyjnego w motywie

 

System NAVIGATOR jest stale rozwijany i udoskonalany. Staramy się, by był on aktualny oraz dopasowany do potrzeb przedsiębiorstw. Jeżeli masz pomysł na ulepszenie platformy, bądź nową funkcjonalność gorąco zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami: biuro@archman.pl

Wszystkie zmiany zostały dokładniej opisane w naszej dokumentacji technicznej

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy