Currently set to Index
Currently set to Follow

Podsumowanie Konferencji “Chwyć za ster Controlling Totalny w Twojej firmie”

Kategoria: Aktualności

30 maja 2012 roku odbyła się konferencja “Chwyć za ster – controlling totalny w Twojej firmie”. Organizatorem wydarzenia była firma Archman Sp. z o. o.

Pierwsza tego typu konferencja zgromadziła kilkudziesięciu gości zarówno ze świata biznesu jak i nauki.
W trakcie konferencji miały miejsce dwie prelekcje połączone z panelami dyskusyjnymi. Wśród prelegentów znaleźli się dr Janusz Nesterak , Marcin Kowalski, Aleksander Krawczyk, Wojciech Żmuda.

Podczas konferencji swoją obecnością zaszczyciła nas prof. dr hab. Maria Sierpińska, ikona controllingu w Polsce.

Pierwszą prelekcję pt. „Dlaczego konieczne jest szersze spojrzenie na controlling?” wygłosił dr Janusz Nesterak – doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, który specjalizuje się we wdrażaniu systemów controllingu w firmach. Podczas prelekcji omówione zostały zagadnienia związane z utożsamianiem i rozumieniem controllingu. Ponadto poruszony zastał problem motywacji pracowników oraz nastawienia controllingu na usprawnienie procesów biznesowych. W czasie prezentacji pojawiły się pytania od uczestników, co sprawiło, że wywiązała się żywa dyskusja. Poruszono wiele problemów związanych z miejscem oraz rolą controllingu w przedsiębiorstwach. W drugiej części nasi konsultanci (Marcin Kowalski, Aleksander Krawczyk, Wojciech Żmuda) zaprezentowali główne problemy menedżerów oraz propozycje ich rozwiązań z wykorzystaniem systemu Business Navigator.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i zapraszamy na kolejne tego typu wydarzenia organizowane przez naszą firmę, o których poinformujemy w lipcu.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy