Currently set to Index
Currently set to Follow

Podsumowanie konferencji Digital Transformation Week 2022 w Londynie

Kategoria: Aktualności
Podsumowanie konferencji Digital Transformation Week 2022 NAVIGATOR

Jesteśmy już po konferencji Digital Transformation Week, która miała miejsce 1-2 grudnia 2022 roku, na której prezentowaliśmy nasz nowy produkt NAVIGATOR365. 

Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem i niezwykłym doświadczeniem. Nasz zespół zdobył cenny feedback na temat narzędzia, a setki uczestników z zainteresowaniem dowiadywały się o funkcjonalnościach NAVIGATORA365.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie przyciągnęło ponad 5500 uczestników oraz 100 przemawiających, tworząc przestrzeń do zagłębiania się w tematykę IoT, Big Data, AI, chmury, cyberbezpieczeństwa oraz Blockchainu.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko zarówno w Londynie, jak i na wirtualnej platformie oraz organizatorom wydarzenia. Widzimy się na następnej konferencji już niedługo!

Digital Transformation Week 2022 NAVIGATOR

Więcej na temat konferencji i aktualności znajdziesz na naszych social mediach:

LinkedIn

Facebook

YouTube

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też