Currently set to Index
Currently set to Follow

Podsumowanie konferencji Digital Transformation Week 2022 w Londynie

Kategoria: Aktualności
Podsumowanie konferencji Digital Transformation Week 2022 NAVIGATOR

Jesteśmy już po konferencji Digital Transformation Week, która miała miejsce 1-2 grudnia 2022 roku, na której prezentowaliśmy nasz nowy produkt NAVIGATOR365. 

Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem i niezwykłym doświadczeniem. Nasz zespół zdobył cenny feedback na temat narzędzia, a setki uczestników z zainteresowaniem dowiadywały się o funkcjonalnościach NAVIGATORA365.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie przyciągnęło ponad 5500 uczestników oraz 100 przemawiających, tworząc przestrzeń do zagłębiania się w tematykę IoT, Big Data, AI, chmury, cyberbezpieczeństwa oraz Blockchainu.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko zarówno w Londynie, jak i na wirtualnej platformie oraz organizatorom wydarzenia. Widzimy się na następnej konferencji już niedługo!

Digital Transformation Week 2022 NAVIGATOR

Więcej na temat konferencji i aktualności znajdziesz na naszych social mediach:

LinkedIn

Facebook

YouTube

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy